Hakkımızda

fikirbas kimdir?

Hizmet ve ürün kalitesiyle farklı olmak amacıyla 2011 yılında çalışmaya başladığımız reklam ürünleri imalat sektöründe Fikirbas olarak her geçen gün müşteri memnuniyetiyle gelişip büyüdük. Dürüst, yaratıcı, tecrübeli ekibimizle Fikirbas olarak kurumsal firmalara, reklam ajanslarına, imalat ve reklam hizmetleri olarak çözümler sunmaktayız.

Profesyonel ekibimizle Firmaların kurumsal kimliklerine uygun, müşteri memnuniyeti odaklı özgün ürünler tasarlıyor, kaliteyle bütünleşmiş bir hizmet sunuyoruz.

İLKELERİMİZ

VİZYONUMUZ

Üretim yapan firmaların ve ürünlerin çeşitlerinin arttığı günümüz rekabet ortamında hedef kitleye ulaşmak isteyen tüm firmalara modern, yenilikçi, kaliteli ürünleri, hizmet devamlılığı ilkesiyle hazırlayıp sunuyoruz. Bizimle beraber büyüyen, gelişen firmalarla beraber sektörde en iyi olmak gelecek hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Fikirbas, siparişten teslimata kadar müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst düzeyde tutmayı esas alır. Doğaya saygılı, toplum hassasiyetlerine duyarlı, piyasanın etik ilkelerine koşulsuz hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

 

 

Scroll to Top